Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Mely külföldi egyetemeken a...

Mely külföldi egyetemeken a legjobb, legrangosabb a filozófia oktatás?

Figyelt kérdés

2018. szept. 19. 01:20
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Filozófia? Rangos? :-D :-D :-D
2018. szept. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hahaha... Igen, képzeld.

Mi ezen olyan vicces?

2018. szept. 19. 17:21
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Franciaországban a Lyon III-n ésa Sorbonne-on.

Nem hiszem, hogy ez érdekelne, mivel angolt írtál be a szavaid közé, de azért elmondtam.

2018. szept. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#2. Köszi!

Az angolt azért írtam a kulcsszavak közé, mert jelenleg azt beszélem a legjobban...

De a válaszod attólmég hasznos, nem véletlenül fogalmaztam úgy a kérdésem ahogy.

2018. szept. 20. 15:50
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a Lyon III.-n végeztem el (többek között) a filozófiai szak két utolsó évét, és ma műfordító vagyok több szakirodalom-fordítás és még több tolmácsolás után.

Ha megtanulsz franciául, minden valószínűség szerint felvesznek, és legtöbb esetben ösztöndíjat is kapsz.

Ha időben jelentkezel, még nagyon olcsó, néha jóformán ingyenes lakhatási és étkezési lehetőséged is lesz.

Két magyar egyetemi társam így végezte el a szakot, de ők az elején kezdték.

2018. szept. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!