Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Szerintem elrontottam a...

Szerintem elrontottam a jelentkezésem, hogy tegyem jóvá?

Figyelt kérdés

Szóval ugye az A esszénél beírtam a szöveget amit oda szántam, és ugye elmentettem, és nem látszódik az egész szöveg, szóval akkor most ezt úgy oda kellett bemásolni, vagy fel kellett volna töltsem?


Nagyon félek :(



2019. jan. 4. 23:49
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem oda írni, hogy lehet csak én nem tudom elolvasni és akiknek el kell olvasni azok eltudják?
2019. jan. 4. 23:51
 2/6 A kérdező kommentje:
És amúgy milyen fájlokat kellene feltölteni
2019. jan. 5. 00:04
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hová ia jelentkezel?
2019. jan. 5. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Amugy ha jol tudom oda van irva hogy csak pdf vagy jpg formátumban tudod feltölteni normálisan. Meg kellett volna csinálnod word vagy valamilyen szövegszerkesztőben es pdf formátumba átrakni es felrakni csatolt fájlként. Van valahol egy telefonszám amit fel lehet hívni ha bajod van elmondod mi van ők megmondják mit tehetsz.
2019. jan. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Na, sikerült bekerülni? Én is gondolkodok azon, hogy jelentkezem, és szeretnék személyes talasztalatokat hallani vele kapcsolatban.

Esetleg tudja valaki, hogy hogyan tudnám megtalánli a tavalyi vagy korábbi magyar ösztöndíjasokat?

2019. okt. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2019. okt. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!