Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » OKJ-s képzésen való részvétel...

OKJ-s képzésen való részvétel esetén kaphatnék "ajánlólevelet?

Figyelt kérdés

Külföldi (angliai) egyetemi jelentkezéshez lenne szükségem arra, hogy valaki írjon egy ilyet. Itthon szerintem ez nem igazán elterjedt (legalábbis egyetemi jelentkezéshez biztos, hogy nem), ezért nem vagyok benne biztos, hogy elvállalnák.

Az OKJ-t, amit néztem, úgy is megcsinálom, mivel érdekel, és van köze ahhoz, amilyen szakra szeretnék menni és a tapasztalatot értékelik. Maga a képesítés megléte nem fontos (tudom, hogy az OKJ-t külföldön nem ismerik el), csak még a motivációs levélbe is jól jönne, ha bele tudnék írni ilyesmit. Na szóval, szerintetek ők írnának ilyet? Nem vagyok már gimis, így az az opció, hogy onnan kérek meg valakit, kilőve.



2019. márc. 12. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem tudsz vissza menni a gimibe megkérni valakit? Én úgy tudtam hogy csak olyannak írnak ajánló levelet aki ott tanult/tanul vagy lehet hogy nem értem pontosan a kérdésedet.
2019. márc. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az OKJ-t el akarom végezni, nyilván nem egy napra mennék be, hogy kérjek egy ilyet :D Arra gondoltam, hogy elvégzem ezt és vizsga után vagy a képzés vége felé megkérhetek-e valakit, hogy írjon egy ilyet.
2019. márc. 14. 23:33
 3/4 A kérdező kommentje:
Visszamenni vissza tudnék gimibe, de az most már lassan három éve lesz, hogy érettségiztem, az egyetem pedig friss referenciát szeretne, ezt nem fogadják el sajnos.
2019. márc. 14. 23:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor a válasz igen. Lehet kérni így is ajánló levelet.
2019. márc. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!