Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Erasmussal szeretnék szakmai...

Erasmussal szeretnék szakmai gyakorlatra kimenni külföldre. Vannak itt olyanok akik hasonlóképp külföldön végezték a szakmai gyakorlatukat?

Figyelt kérdés
Hogy álltatok neki a keresésnek, melyik oldalakon? Melyik cégekhez érdemes pályázni? Én Spanyolország vagy Írország között gondolkozom,de eléggé meg vagyok lőve, elég nehéz csak úgy nekiállni a semmiből, plusz elég nagyok az elvárások is, amiket eddig láttam és nem is tudom pontosan melyik állás lenne az ami belefér még az én tanulmányi kategóriámba. Köszi ha vki segít és ellát hasznos infókkal!!

2019. máj. 31. 00:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Melyik egyetemen tanulsz, milyen szakon?


Az egyetem ebben nem segít úgy mint a tanulmányi célú kiutazásban?


Azt javaslom, hogy egyeztess a tanulmányi osztályon a felelőssel, hogy hogyan kell kinéznie a szakmai gyakorlatodnak és utána keress a neten cégeket, amik passzolnak a területhez. Majd emailezd le velük, hogy tudnak-e fogadni ilyen meg ilyen feltételek mellett.



Gondolom olyat szeretnél ahol valamilyen gyakornoki jövedelmet kapsz. Vagy az Erasmus ösztöndíj kizárja azt?

2019. jún. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Érdekel 😁
2019. nov. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!