Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pénzügy és számvitel, gazdálko...

Pénzügy és számvitel, gazdálkodás és management, vagy kereskedelem és marketing?

Figyelt kérdés

Melyiket javasoljátok inkább, és miért?


Nekem jövőre lesz aktuális és nem igazán tudok dönteni.


Érdekelne olyanok véleménye, akik idén felvételiztek, hogy melyiket választottátok, és miért pont azt?


Illetve olyanok véleménye is, akik már az adott szakon tanulnak, hogy jó döntés volt-e, és ha újra lehetne választani, ugyanazt választanák-e? :)



2019. júl. 23. 22:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ezeket választottam, de mindhárom területről van ismerősöm.

A pénzügyes nyakig ül a munkában, nagyon jól keres és stabil munkahelye van. Ő szerette, szereti ezt csinálni, de azt mondja, nagyon száraz és sokszor monoton, nem való mindenkinek.


A gazdaságis ismerősöm programozni tanult meg, és felvételkor előny volt a gazdasági diplomája, jelenleg programozó, de végül projektmenedzseri szintre szeretne eljutni. Ő is azt mondja, hogy a papírja előny volt és nem bánta meg.


Marketinges ismerősöm is van sok, irgalmatlan sok munkájuk van, és nekik több lehetőségük volt mellékes keresetre is, tanácsadással, más cégekhez is bedolgozással. Nyilván ők sem panaszkodnak.


Én úgy látom, hogy ezekkel nem tudsz mellé nyúlni, ha valamelyik jobban érdekel, mint a többi, jó eséllyel nem leszel vele bajban később :)

2019. júl. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Azt tudom, hogy mind jó, igazából az érdekelne, hogy melyikkel lehet pl a legtöbb területet lefedni, melyik a legpoacképesebb.

2019. júl. 24. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!