Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 2020-ban így mennyi pontom lesz?

2020-ban így mennyi pontom lesz?

Figyelt kérdés

Még az infó szakokat találtam hozzám legközelebb esőnek, de ebben esetében mennyi pontom lesz így 2020-ban?


11:

magyar i 5

magyar ny 5

matek 2

fizika 3

töri 4

angol 5


12:

magyar i 5

magyar ny 5

matek 3

fizika 3

töri 4

angol 5


magyar 81%

matek 40%

info (emelt) 67%

töri 67%

angol (emelt) 81%


Felvis kalkulátor szerint így van 330 elvileg.

Ha jól néztem a határ gazdaságin valahol 280, máshol 286, míg mérnökinfón 282, 294, 314 volt, de valaki javítson ki ha elnéztem. Ugye a cél nem egy BME :D


Idén több okból nem tudtam jelentkezni, jövőre meg nem tudom most ezek a plusz pontok megjárnak-e, és miként. Pl. a B2-es nyelvvizsga, vagy az emelt érettségi esetében fog járni valami, vagy nem mert kötelező? -van aki azt írja megjár rá a pont, többésgben meg azok vannak akik szerint nem.


És ha csinálnék más nyelvből egy B2-es nyelvvizsgát arra összességében az angollal 28, vagy 40 pont jár?

Vagy ha csak angolból teszek C2-t?

Kicsit bele vagyok már keveredve :)


2019. júl. 25. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Szomorú hogy mennyi olyan ember akar egyetemre menni, akinek még egy alap pontszámítás is gondot okoz.
2019. júl. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úgy persze hogy gondot okoz, hogy nem egyértelmű mire jár jövőre pont, mert nem hogy az emberek, de előfordul hogy egyes oldalak is ellentétes véleményen vannak.
2019. júl. 25. 17:18
 3/3 A kérdező kommentje:
Helyette viszont adhatnál tájékoztatást, mert gondolom ezek szerint tisztában vagy a dolgokkal. Ugye?
2019. júl. 25. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!