Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jövő évi egyetemi felvételi!...

Jövő évi egyetemi felvételi! Mennyi pluszpontot kapok az alábbi esetben?

Figyelt kérdés

Ha csinálok egy emelt törit, illetve van B2es nyelvvizsgám, illetve ha csinálok egy emelt angolt (kb 70%osra)

Akkor az emelt angollal kipipáltam a bejutást, és kapok 78 pontot az emelt töriért meg a nyelvvizsgáért?


2019. júl. 31. 19:57
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és az angol meg a töri felvételi tárgy
2019. júl. 31. 20:00
 2/9 anonim ***** válasza:
A választ nem tudom, de én is így akarom csinálni, úgyhogy követem a kérdést :)
2019. júl. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha minden úgy lesz, ahogy most írják, akkor igen :)
2019. júl. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az emelt angollal teljesíted a nyelvvizsgát és a kötelező emeltet is, arra nem jár plusz pont.

Az emelt törire megkapod a +50-et, feltéve, ha legalább 45%-os lesz, a meglévő nyelvvizsgára pedig a 28-at, tehát 78 plusz pontod van.

Forrás:

[link]

2019. júl. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is jövőre szeretnék tovább menni, és csak megerősíteni tudom az előttem szólókat.
2019. júl. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. júl. 31. 20:59
 7/9 A kérdező kommentje:
Jajj azt elfelejtettem mondani hogy a nyelvvizsgám is angolból van, akkor is megkapom a 28 pontot?
2019. júl. 31. 22:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Én írtam egy emailt a Nemzeti Pedagógus Karnak, ugyanezt kérdeztem és azt írták rá, hogy jár így is a 28 pont a nyelvvizsgára, mivel teljesítve van a nyelvvizsga része (emelt idegen nyelv 60% felett -> középfokú nyelvvizsga), a másikra meg amit te külön csináltál azért meg jár a pont.
2019. aug. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. aug. 1. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!