Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE-s egyetemisták: melyik...

ELTE-s egyetemisták: melyik volt az az egyetemi tárgyatok, amit a leginkább szerettetek eddig és miért?

Figyelt kérdés

2019. aug. 1. 02:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Alkotmányjog, polgárjog, magyar alkotmánytörténet. A miértre meg nem nagyon tudok válaszolni, talán azért mert szeretem azt amit tanulok, vagy így képzeltem el a jogi egyetemet. De szerintem nem is nagyon számít már ennyi idősen miért szeretsz valamit.
2019. aug. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1. Növényrendszertani terepgyakorlat (ELTE TTK Biológus szak) Ez lényegében egy többnapos kirándulás ahol jófej tanárok mutatják útközben a növényeket és sokszor más egyéb dolgokat is (talajszelvényt, állatokat, geológiai érdekességeket).


2. Trópusi ökológia, nagyon izgalmas előadássorozat volt.


3. Tengeri ökológia, az előzőhöz hasonló ugyanazzal az oktatóval


2.

2019. aug. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 D-Mano ***** válasza:
100%

A személyiségfejlődés és szocializáció pszichológiája

-A tanár érdekfeszítően adott elő, jegyzeteléshez követhető és megfelelő tempójú volt.


Élővilág rendszerezése

-A téma alapból nem érdekelt nagyon, de a tanár olyan lelkesen magyarázott, hogy néha élinkítőbb volt, mint egy csésze kávé. Plusz ez volt az egyetlen olyan ttk-s tárgyam, ahol a diasorban ott volt minden, ami kellett, és ha figyeltél előadáson, akkor probléma nélkül tanulható volt az anyag


A többi ttk-s előadásra is bejártam, de se azoknak, se a diasoroknak nem volt semmi értelme, minden tudást úgy kellett összeollóznom a netről.


(1,5 évnyi Biosz-Kémia tanárszak)

2019. aug. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!