Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pótfelvételi vagy egy év...

Pótfelvételi vagy egy év halasztás?

Figyelt kérdés
Egy ponttal maradtam le a kiválasztott szakról. Pótfelvételin a pénzügy számvitel (vállalkozói) FOKSZ képzést néztem ki magamnak, Debrecenben. Ezt mennyire lenne érdemes elvégezni? Vagy inkább halasszak egy évet és kezdjek bele egy egy éves OKJ-ba ami ad 32 többletpontot a jövő évi felvételinél?
2019. aug. 2. 11:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenképpen az OKJ, de olyat érdemes akkor már, ami tényleg pipacképes, tehát nincs felsőfokú képzés belőle.
2019. aug. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Okj szerintem is. Addig van gondolkodási időd is, hogy merre tovább. Nem ismerem ezt a szakképzést, de vannak vele kapcsolatban előítéleteim...
2019. aug. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!