Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Budapesten mennyibe kerül egy...

Budapesten mennyibe kerül egy különmatektanár /60perc?

Figyelt kérdés
Szeptemberben kezdem az ELTE-n a matematika szakot, és pénzkeresés miatt szeretnék különórákat tartani. Eddig is tartottam itthon, csak a pesti árakkal nem vagyok tisztában. Köszönöm a segítséget!

2019. aug. 3. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Teljesen változó. Ismerek 2000-ért oktató egyetemistát, de szerintem 4-et is simán megér egy jó matektanár. Az árazásod kicsit azt is mutatja majd, mennyire tartod jó tanárnak magad. Ne legyél zavarban, kérd el az árát bátran!
2019. aug. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
2-5 ezer között. Sok mindentől függ.
2019. aug. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%
ELTE Matematika Bsc-t végzett ismerősöm magántanárkodik is. 4500-at kér 1.5 óráért középsulis anyagig. Egyetemi anyag 5000 ft 1.5 órára.
2019. aug. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!