Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Friss tapasztalat alapján...

Friss tapasztalat alapján melyik sulit ajánlanátok, ahol elvégezhetném a kézápoló és műkörömépítő OKJ-t?

Figyelt kérdés

Az alábbi sulikat néztem:

EFEB; Pedisuli; Crytal Nails; Studio Flash; Kapos2007; BrillBird; Perfect Nails.

Vagy esetleg más?


2019. aug. 6. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Várostól is függ pl Pesten a Crystalnál jellemzően tömegnyomor van 1-1 továbbképzésén is. Most főleg az lesz az OKJ rendszer bedarálása miatt. Kaposhoz nem mennék onnan csak rosszat hallottam studio flash vegyes de gagyi dolgokkal oktatnak. Én maradnék a Crystal, brillbird perfect valamelyikénél.
2019. aug. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Budapesten keresek tanfolyamot.


Crystalnal kiderítettem, hogy jelenleg 40 fő van egy csoportban. Hiába a név, a létszám számomra nem nagy minőségre utal, ilyenért inkább nem fizetek.

Kaposról és efebről én is csak rosszat hallottam.

Studio Flash miért vegyes? Róluk mit hallottál? Ők márkafüggetlenek, a tanulón múlik, hogy gagyi dolgot vesz a képzésre vagy nem. Szimpi, hogy náluk 15 fő van egy csoportban, egyelőre feléjük húzok.

Brillbirdről és perfect nailsről is hasonló véleményeket olvastam, mint a cn-ről :/

2019. aug. 8. 11:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Hú na igen.. Én crystalhoz jártam 'vidéken' 16 fős csoportba nem kivetítős oktatás megy hanem tényleg ha valami van kb fogja az oktató a kezed de a budapesti tanfik tényleg a tömegnyomor kategóriába tartoznak :( Illetve arról is tudok nyilatkozni, hogy a Crystalos oktatók minősíthetetlen hangnemben tudnak a tanulóval beszélni. DE! Persze rosszul esik amikor az oktató olyat mond, hogy a kutyám közelébe nem engednélek nemhogy valakinek a kezéhez az szíven tud ütni viszont máshol pl pont a studio flashnél végzett ismerősöm utána ment Darabos Évihez kb a 0-ról. Mindenre mondták neki, hogy ügyes szép munka jó lesz ez de a tanfolyam végére sem tudott 1 olyan körmöt építeni ami statikailag esztétikailag bárhogyan kinézne. Ha nem mondják meg neked szemtől szembe hogy rossz a mozdulat túl sok az anyag stb stb így fog berögzülni, aztán nem érti az ember hogy a bánatért nem sikerül az a köröm.. Amúgy ha előtte már körmöztél van minimális ismereted tök mindegy hova mész. Ha fizetsz és a 0ról kezded akkor menj oda ahol a legkevesebb továbbképzés nélkül is használható tudást kapsz(veszel..). A márkafüggetken oktatás tök jó dolog ha ismered a márkákat azok termékeit azok előnyeivel és hátrányaival együtt. Nekem sem volt szimpatikus pl a Crystalnál hogy de ezt vedd ezt használd ez a jó aztán a cover szín olyan foltos volt hogy csak na, nem beszélve a szőrös géllakkról stb stb..
2019. aug. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Illetve még hozzá tennem : egy OKJ tanfi után sem leszel tökéletes körmös! 90%-ban rajtad múlik azon hogy mennyit gyakoroksz mennyit próbálkozol. Nem csak az órákon otthon is. Gyakorlás gyakorlás anyukádon, párodon barátnőiden bárkin. Magadon is. Brillbirdnél is megkapod a bizit a kaposnál is. Neked kell bármelyik tanfolyamba beleadni apait anyait mert rajtad múlik nem a márkanéven. Persze 'hátránnyal' indulsz ha eleve maga a képzés silány minőségű tehát többet kell önerőből saját kútfőből beletenned.

Ha akarod és küzdessz érte bármelyik oktatásból ki tudod hozni a maximumot és utána fejleszteni magad. Sok sikert kívánok! :)

2019. aug. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!