Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mentőstisztnek mehetek később,...

Mentőstisztnek mehetek később, ha most szakiskolába járok?

Figyelt kérdés

Jelenleg kisgyermekgondozónak tanulok, a sulink viszont elég gyenge, jó tanuló vagyok azzal nincs baj, de szerintetek van rá esélyem,hogy mentőstiszt lehessek? Bioszból is fogok erettségizni, kémiát, fizikát nem tanulok, arra nem is lesz majd szükségem? Illetve tudnátok nekem írni olyan egészségügyi karokat ahova nem nehéz bekerülni??

Válaszaitokat előre is köszönöm!



2019. aug. 20. 00:32
 1/6 anonim válasza:

Ha jól sikerül az év végi illetve félév égi átlagaid és az érettségid is, akkor nem látom akadályát annak, hogy tovább tanulhass akármilyen szakon.


Az, hogy most kisgyermekgondozó szakon vagy nem befolyásolja a felsőoktatàsi felvételit.


Ne aggódj és sok sikert a tanulmányaidban.

2019. aug. 20. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, egy kicsit megnyugtattál :)

Ha főiskolára/egyetemre megyek akkor igaz nem fog kelleni egy felsőfokú érettségi?

2019. aug. 20. 18:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Mentőstisztnek?! Olyan nincs is. Mentőtiszt van. De gondold ezt át, főleg így, hogy leírni is gondot okoz.
2019. aug. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nincs jobb dolgod mint kötekedni? A gerendát te sem vennéd észre a szemedben...
2019. aug. 21. 17:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Akármennyire is rosszul esik ez, nekem meg az esik rosszul, hogy így írod! Egyéb iránt... mentőtisztire bejutni "könnyű", elvégezni sokkal nehezebb. Ha vissza olvasol, volt olyan, aki azt írta, hogy orvosin könnyebb.
2019. aug. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy könnyebb, de szerintem oda nehezebben jutnék be. Tanulni meg szeretek, bánom mar, hogy nem egy gimbe jelentkeztem...
2019. aug. 22. 02:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!