Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szombathelyre költözünk,...

Szombathelyre költözünk, milyen iskolát válasszak?

Figyelt kérdés
Bajban vagyok ugyanis szombathelyre költözünk, de nem tudok választani. szakmát és érettségit szeretnék érdekel a villanyszerelés alkatrészek legyártása, de a puskás Tivadarról nagyon rosszakat hallottam, nagyon gyorsan szükségem van segítéségre (9. osztályos voltam mehatronikát tanultam, de nem jött be, újat szeretnék)

2019. aug. 21. 11:24
 1/2 A kérdező kommentje:
bozsok, a falu neve ahova költözünk, a közelbe jó lenne iskola nem muszáj, hogy szombathelyen legyen. Kollégium kizárva
2019. aug. 21. 11:26
 2/2 anonim ***** válasza:

Üdv Bozsokon (én Szerdahelyen laktam 20 évig :D)!


A Puskás mellett van még a Gépipari, azt nézted? Jó sulik vannak Szombathelyen. párom is a GT-be járt anno, onnan ment mérnöknek kitűnő bizivel.


Ha van konkrét elképzelés, szívesen segítek, vagy párom megkérdezem, tud-e ajánlani vmit.

2019. aug. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!