Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hova érdemes olyan iskolába...

Skynen kérdése:

Hova érdemes olyan iskolába menni ahol programozást oktatnak?

Figyelt kérdés
Nemsokára választanom kell hova megyek közép iskolába, szeretnék egy olyan iskolába menni amelyben a viszonylagos alapoktól kezdve a haladó szintig. Ha lehet akkor magyar földön belül keresnék de a külföldi sulikat sem vetem meg! A segítséget előre is köszönöm!

2019. aug. 22. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
A Kőbányai Szent László gimi informatika tagozatán bőven tanítanak programozást is.
2019. aug. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na és Budapesten vagy Debrecenben? Esetleg Pécsett?
2019. aug. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

Ha komolyan szeretnél majd programozni, akkor nem programozást oktató iskolát keresel, hanem olyat, ami matekot nagyon jól oktat.

Gimi alatt inkább ki kéne gyúrnod a matekot, és egyetem tanulhatsz programozni, úgyis alapoktól tanítanak.

Középiskola után úgy sincs értelme munkát vállalni a területen, mivel még semmit nem fogsz tudni, ami miatt megfizetnének, vagyis az egyetem majdnem teljesen elkerülhetetlen, akkor pedig már inkább a matekot kéne erőltetned, mivel az igen fontos a programozáshoz.

2019. aug. 23. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyetértek az utolsóval. Az informatika tanárok amúgy sem jó programozók, és osztályban amúgy sem lehet jól megtanulni programozni. Menj erős matekos iskolába, és tanulj meg felső fokon angolul.


Programozni meg kezdj el otthon, ha még nem tetted volna, attól függően nyelvet választva, hogy mit szeretnél vele csinálni. Fontos, hogy olyasmit csinálj, amivel konkrét valamit tudsz létrehozni, ne csak céltalanul kódolgass.

2019. aug. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!