Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan tudnék megtanulni...

Hogyan tudnék megtanulni rendesen takarítani?

Figyelt kérdés
Ha minden jól megy szeptemberben egyetemre megyek, és nagyon zavar, hogy nem tudok rendesen takarítani lánylétemre :S Néhány alapművelettel tisztában vagyok (porszívózás, mosogatás...), de édesanyám sosem tanított meg rá. Nagyon cikinek érezném, ha megkérném a párom anyukáját, hogy ő tanítson meg. Nincs esetleg valami könyv, vagy oldal amiből meg tudnék tanulni?
2010. júl. 13. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg anyukádat, hogy takarítsatok ki egyik nap együtt. Semmi nehézség nincsen benne.
2010. júl. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
en nagyon szeretek takaritani :D mit szeretnel tudni pontosan?28 N
2010. júl. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Anyukám sincs a toppon takarítást illetően :D Ráadásul állandóan dolgozik :S

Amit tudni szeretnék: Pl. hogy kell ablakot tisztítani, hogy ne maradjon csíkos, mit tudok kezdeni a vízkővel, van-e valami olyan portörlő módszer, ami tényleg eltávolítja a port nem csak maszatolja, szóval amire szükségem lehet egyháztartás vezetéséhez. Túl sok a kérdés, ezért reménykedtem benne, hogy hátha egy oldalon, vagy könyvben összegezve van, hogy hogyan is kell ezt csinálni^^"

2010. júl. 13. 17:43
 4/5 anonim ***** válasza:

www.google.com


Ablak: egy szivaccsal ecetes vízzel lemosod róla a koszt, és egy bármilyen márkájú ablaktisztítóval és újságpapírral megpucolod.

Vízkő: ecet

portörlés után porszívózzunk.

2010. júl. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én gyakran olvasgatom ezt, nemcsak, ha elakadok, de nagyon sok jó tanács is van benne!!!


[link]

2010. júl. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!