Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Elég gyenge vagyok töriből és...

Elég gyenge vagyok töriből és jövőbe érettségizem. Van valami ötletetek vagy estetleg imsertek valami könyvet amiben minden anyag megvan és könnyedén fel tudnék készülni?

Figyelt kérdés
Most megyek 12-be és az igazság, hogy a töri tanár nagyon kevés anyagot ad le amiből nem értek semmit ezért 0 vagyok töriből.Honnat készülhetnék fel az érettségire?(Romániában járok suliba)

2019. aug. 25. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
2019. aug. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy Romániában mik kellenek érettségihez (gondolom hasonló, mint itt Magyarországon). Én a zanza.tv oldalról tanultam sokat.
2019. aug. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A zanza tv tényleg nem rossz, de csak akkor ha már azért valamennyire képben vagy a dolgokkal, mert amúgy elég sokmindent kihagyják belőle, ami miatt nem biztos, hogy megérted az összefüggést, ha a kihagyott részt nem tudtad magadtól
2019. aug. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Van egy szuper tankönyv, amiben benne van az összes kidolgozott tétel, ami kellhet az érettségire. (Jó, ez kifejezetten érettségire készít fel, de érdemes tanulhatnak belőle.)


[link]


Az aktuálist azt hiszem Január környékén dobják piacra, minden évben frissül. Az ElTE profjai írták, az itt az egyik legjobb egyetem.


A másik meg:

[link]


Ez egy szuper oldal, minden tétel szépen kívan dolgozva, nem csak érettségire készít fel, hanem az órákra is.


Amikor emelt szintű érettségire tanultam, akkor erről az oldalról is, és majdnem maximális pontszámot kaptam, ezért merem ajánlani neked.


Sok sikert!:)

2019. szept. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!