Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pincér szeretnék lenni mi...

Pincér szeretnék lenni mi kell hozzá, hol tanuljak tovább? Szamosi tanulok milyen iskola a Szamos?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Már kb mindegyik cikket elolvastam ezzel kapcsolatosan , és tényleg nagyon sok mindent megtudtam. Az etikettet már megtanultam. Egyet nem találok sehol. Mégpedig hogy hol érdemes továbbtanulni.

És hogy kb hány évig kell tanulni ahoz hogy munkába álljak. Nehéz, sokat kell tanulni? Az tudom hogy fizikailag megerőltető amivel nincs is baj, mivel mindig fel vagyok pörögve. Én a Szamos iskolára gondoltam, mivel szinte ez van hozzám a legközelebb, és sok ismerősöm is itt tanult tovább? (Itt vendéglátóin tanulnék tovább) Válaszaitokat előre is köszönöm :)



#továbbtanulás #szamos máttyás iskola
2019. aug. 25. 23:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!