Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Adóigazgatási szakügyintéző,...

Adóigazgatási szakügyintéző, Banki szakügyintéző, Pénzügyi szakügyintéző, Számviteli szakügyintéző. Melyik éri meg jobban?

Figyelt kérdés

Melyiket érdemesebb elvégezni abban az esetben, ha emberi erőforrások szakon szeretnék továbbtanulni, és melyiket akkor, ha inkább dolgozni szeretnék? A 4 közül melyikkel van nagyobb esélyem diploma nélkül munkát találni, vagy melyik illik jobban a HR szakmához?


A válaszokat előre is köszönöm!


2010. júl. 13. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
ha ezek vmi OKJ-s képzések, akkor inkább az első kettővel tudsz diploma nélkül elhelyezkedni.annak, h az adott szak és felsőoktatási intézmény milyen OKJ-s képzést/képzéseket "fogad el", illetve számít be plusz pontként,érdemes utánanézned,mert nem mindegy.én ezt csak a saját szakommal kapcsolatban tudom, szóval ebben nem tudok segíteni
2010. júl. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Egyébként mindegyik képzést elfogadja a főiskola, tehát ez nem szempont a választásban. Sokkal inkább az a fontos, hogy melyikkel lehet majd könnyebben elhelyezkedni a végzettségemnek megfelelő munkakörben. A főiskolát is valószínűleg levelezőn végzem majd, mert minél hamarabb dolgozni szeretnék.:)

2010. júl. 14. 21:31
 3/3 anonim válasza:
szia!én is pont ezek közül válogatok...csak én abban a hátrányban vagyok h nem nagyon megy a matek ,ami itt sztem rendesen kell...én a pénzügyi vagy a számviteli szakügyintézőt ajánlanám,mert a nővérem is oda ment,és sztem ezzel el is lehet helyezkedni irodákba...a baj csak az h sztem elég nehezek
2010. szept. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!