Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Baj ha fehér cipőbe megyek...

Baj ha fehér cipőbe megyek évnyitóra?

Figyelt kérdés

Azért teszem ki a kérdést, mert mondták hogy fehér felső fekete alsó ruházatba menjünk. Gondolom akkor mindenki fekete cipőben lesz. És ott leszünk szerintem vagy 500-an és ki fog akkor rikítani a fehér cipőm. Egyenként ki fognak minket szólítani és kezet kellesz egyébként fognunk.


Sajnos most már nem tudok hol venni fekete cipőt, meg nem is van nagyon rá pénzem.



2019. szept. 1. 08:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem is tudsz hol venni fekete cipőt most akkor úgyis mindegy. Szerintem nagyon nem fognak azzal foglalkozni, hogy rajtad épp fehér cipő van. Mi ez az egyenként kiszólítás dolog?
2019. szept. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Rendben köszi a segítséget.

Hát ez szerintem is furcsa. Hiszen nagyon sokan vagyunk. Vagy 300-an vagy 500-an vagyunk a karon. Szóval kb. Olyan mint ha egy diplomaosztó lenne. Fogadalmat teszünk amúgy a kézfogással. És mondták, hogy figyeljünk majd nagyon a kinézetre, mert ott lesz a média stbstb. És ezért is félek ne hogy baj legyen, hogy én fehér cipőben leszek. Bár hát ha a nagy tömegbe nem látszok majd.:D

2019. szept. 1. 09:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Jah ez az egyetemi polgárrá fogadnak dolog. Nem is tudtam hogy ez bárhol név szerint menne, mikor rengeteg gólya el se megy az évnyitóra. Fél perc az egész, sokkal rosszabb szettben is mentek már kezet fogni. A média meg ami jelen van többnyire az egyetemi TV, amit a kutya se néz, csak valahova felraktöltik a műsort hogy meg legyen örökítve. De ha esetleg az RTL Klub megy ki és nem tetszik nekik a cipőd max deréktől felfele mutatnak. :D
2019. szept. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm!:D:)
2019. szept. 1. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!