Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Utolsó évem a középiskolából,...

Egycsészetea kérdése:

Utolsó évem a középiskolából, mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Például olyanokra lennék kíváncsi akik szakgimnáziumban vagy gimnáziumban végeztek.

Van már egy előrehozott érettségim, de mégsem érzem azt hogy az meghatározná az "igazi érettségi élményt". Szóval valami tanulással kapcsolatos tapasztalatok meg ilyenek érdekelnének:)



2019. szept. 1. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
A képzés kategóriát.
2019. szept. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az “igazi érettségi élmény” nekem konkrétan semmi nem volt. De komolyan, ott ültem a papír felett és pont ugyanúgy éreztem magam, mint egy mezei tz-nél (főleg, hogy pl töriből sokszor konkrét feladatlapokat oldottunk meg). Pedig izgulós fajta vagyok :D szóbelin meg szintén nem volt ismeretlen a helyzet, mert nekünk előtte minden évben voltak kisvizsgáink, nekem speciel már általánosban is. Fel sem fogtam ott és akkor, hogy nagyobb tétje van a dolognak egy sima felelésnél, jött minden magától. 4,6 lett végül az átlagom:)

Egyébként az előrehozott pontosan ugyanúgy megy, mint a normál, együtt teszed le a végzősökkel. Ugyanaz lesz a menet majd annak idején is, max az lesz fura, hogy egymást követő napokon vizsgázol.

2019. szept. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nem nagyon derül ki, hogy mit is szeretnél tudni...
2019. szept. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!