Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » KRE-TFK-ról átjelentkezhetnèk...

KRE-TFK-ról átjelentkezhetnèk a SOE-BPK-ra?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Első èves óvódapedagógus hallgató vagyok. Tudom,hogy mèg el sem kezdődött a tanèv ezèrt gáznak tűnhet ,hogy már most ilyeneken jár az agyam. De leírom mièrt merült fel bennem ez a dolog/kèrdès. Pesten kollègista leszek , több mint 200 kmre lakom Pesttől a suli ès a kolesz között is napi 2 órát kell ingáznom plusz ugye a hazajárás. Jobban utána nèzve döbbentem rá ,hogy Sopronba koleszosnak sem kène lennem , ès bejárás se venne annyi időt igènybe mint a koli ès a suli közti ingázás Pesten. Ezèrt èrdekelne az ,hogy ha ugyanolyan tárgyaim vannak nagyjából Pesten mint amik Sopronba lennènek akkor egy vagy kèt fèlèv után átíratkozhatnák Sopronba anèlkül , hogy csúsznák?

Előre is köszönöm a válaszokat :)

Ui :mielőtt támadna bárki is ,ez csak egy ötlet/felvetès , egyáltalán nem biztos ,hogy így is teszek ,csak èrdekelne lenne e erre lehetősèg



2019. szept. 3. 14:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!