Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha a Neptunban egy tárgy...

Ha a Neptunban egy tárgy kötelező azt muszáj vagyok teljesíteni?

Figyelt kérdés
3.éves vagyok,de egy első éves tárgynál látom kiírva,hogy 'kötelező'.

2019. szept. 4. 09:59
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Igen.
2019. szept. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos harmad éves vagy?
2019. szept. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Először értelmezd a kötelező szó jelentését.
2019. szept. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, mikor te voltál elsős, akkor is volt ez a tárgy, csak kihagytad? Vagy időközben változott a tanrend és ez új tárgy? Utóbbi esetben nem biztos, hogy kötelező...
2019. szept. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Minden kötelező és kötelezően választott tárgyat teljesíteni kell
2019. szept. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért kellene minden kötelezően választott tárgyat teljesíteni? Pont azért választott, hogy a meghirdetettekből teljesíts neked szimpatikus, megfelelő mennyiségű kötvál tárgyat.
2019. szept. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Folyamatosan változtatják a tárgyakat nálunk és lehet hogy most más néven van meghirdetve.
2019. szept. 4. 12:08
 8/8 anonim válasza:
Kötelrzően választott pl. nálunk választani kellet +1 nyelvet (lista megadva). Kötelező volt, de választhattunk,hogy mit akarunk. (Károlis vagyok, nekünk a kötelezően választottak IS kellenek. Lehet máshol nem. Csak sima szabvál tárgyak közül lehet kedv szerint válogatni)
2019. szept. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!