Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Palyavalsztashoz lenne kerdese...

Palyavalsztashoz lenne kerdesem kedvencem a kemia biologia viszont matekbol nem emelt szinten tanacsot hogy milyen palyat valasszak!?

Figyelt kérdés
2019. szept. 4. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha szereted a kémiát, biológiát, simán elmehetsz vegyésznek, mikrobiológusnak. Ezekre elég nagy a kereslet.
2019. szept. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért pont mikrobiológus? A biológiának több tucat ága van, amit biologia bsc utan valaszthat, miért pont ezt ajánlod? Mellesleg mikrobiológus vagyok, van rá kereslet, mert a magánlaborban dolgozni kell valakinek mint pl synlab, wessling srb. de azert nem mondanám, hogy óriási.
2019. szept. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A mikrobiológiát azért javasoltam, mert nagy általánosságban azt hallottam vissza, hogy elég nagy a szakemberhiány, tehát azonnal jutna is munka neki.

Azt nem javaslom, hogy orvosnak menjen, mert iszonyú rossz a fizetésük, hacsak nem magánpraxist folytat.

2019. szept. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nem teljesen igaz, csak ezt szajkózzák. A tanárok nagy része sem annyit keres, mint amennyit a tv-ben hangoztatnak. De egyébként mikrobiológusból 100% hogy nincs szakember hiány, bár egyik ágból sincs, 250 embert vesznek fel évente, és ez csak 1 egyetem
2019. szept. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Es mit szoltok a molekularis bionikai mernokhoz ahoz mi kell pontosan?
2019. szept. 5. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!