Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vízügyi üzemeltetési mérnöki...

Vízügyi üzemeltetési mérnöki szakról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Érdemes lehet elvégezni ezt a szakot levelezőn az NKE-n?


Nem szeretnék vele sokat keresni, de az lényeges lenne, hogy el tudjak vele helyezkedni...


Engem a vízi közmű üzemeltetési specializáció érdekelne, bár azt sajnos nem találtam meg, hogy ez választható e a levelezőn...


Aztán csinálék hozzá egy vízügyi közgazdász szakmérnökit.


Mit gondoltok?


2019. szept. 6. 07:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Tuti lesz vele melód, mert vízműveknél meg hasonló cégeknél állami bértábla szerinti fizetésért szinte alig mennek újak dolgozni.
2019. szept. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! És ott ezzel a diplomával milyen pozicióban lehet kezdeni, van e lehetőség a feljebb jutásra (sejtem, hogy nincs)?
2019. szept. 7. 15:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Munkád lesz vele, de nagyon jó fizura nem számítanék. Villany, gépész, mérnökinfó ami nagyon jól megy, meg akkor idevehetjük ezek keverékét a mechatronikait. Nyilván ezek nehezebb szakok, de ha már elvégzel egy mérnöki képzést amik közül egyik sem éppen könnyű, akkor érdemes legalább olyat ami jövedelmező lesz. Megmondom őszintén nem tudom miért választaná valaki konkrétan ezt a területet, és ha nem vagy nagyon elkötelezett, akkor az előbb említettek valamelyikét javasolnám inkább. Viszont ha téged célirányosan ez érdekel, akkor hajrá!
2019. szept. 8. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elmész vízművekhez közműfejlesztőnek meg hasonlónak. Mondjuk egy garzont sem fizetsz ki belőle de ez van.
2019. szept. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!