Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan tudok egy evet halaszta...

Hogyan tudok egy evet halasztani az egyetemen? Anglisztikara jarok (Pannon Egyetem) kovetkezo evemet szeretnem halasztani, kulfoldre szeretnek menni dolgozni, nyelvet tanulni.

Figyelt kérdés
2019. szept. 7. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:

A következő alatt azt érted, ami most hétfőn indul?

Érdeklődj a Tanulmányi Osztálynál a passziváltatás lehetőségéről.

2019. szept. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem ami most indul, hanem a 2020/21-es evet
2019. szept. 7. 19:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Neptunon a szemeszter elején mindig kell nyilatkozni a jogviszonyról, annyi hogy aktív helyett a passzívat kell bepipálni. Nem emlékszem már a neptum jelszavamra, szóval pontosan nem tudom leírni melyik menüpont, de minden szemeszter elején küld az egyetem üzenetet róla meg a facebook csoportba is a HÖK kiírja párszor. Más teendőd ezen kívül nincs.
2019. szept. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen
2019. szept. 7. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!