Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van neten valamilyen online...

Van neten valamilyen online könyv, vagy honlap, amiből tudnék matekot tanulni?

Figyelt kérdés
Pár éve végeztem gimiben, vagyis azóta nem tanultam matekot. Szeretnék turizmusra jelentkezni jövőre, addig pedig szeretném erősíteni/frissíteni a matektudásomat, amiből sajnos nem állok valami fényesen.
2010. júl. 14. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
A [link] oldalon asszem vannak matek könyvek is, ha magadtól akarod, egyébként meg magántanárral.
2010. júl. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de annyira nem vagyok azért hülye, hogy magamtól ne menjen:) Én aztán nem fizetek magántanárnak ezreket.
2010. júl. 14. 21:13
 3/5 anonim ***** válasza:

"Köszi, de annyira nem vagyok azért hülye, hogy magamtól ne menjen:) Én aztán nem fizetek magántanárnak ezreket.

"


Attól függ a matek melyik részét akarod megtanulni? Mi érdekel a matekon belül? A matek szócska mögött nagyon sok minden rejtőzik. Ha az alapműveletek(összeadás, kivonás...) kellenek akkor az tényleg megy tanár nélkül viszont ha akarsz integrálni is meg deriválni is...esetleg határértékeket akarsz számolni. Netán a differenciálgeometria érdekelne akkor bizony tanár nélkül csak a favágós részét tudod megtanulni.

2010. júl. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak fel akarom frissíteni a tudásomat, mert nyilván rengeteget felejtettem, de menne egyedül is. Én nem úgy akarom megtanulni (vagy inkább újratanulni), hogy le is tudjak vizsgázni belőle, csak az alapokat szeretném biztosabb lábra helyezni, mert azokkal nem fog senki szarozni főiskolán, és ha azok nem biztosak, akkor akár ne is menjek. Ismételni szeretném a középiskolai anyagot. És azért neten, mert könyvem nincs, és most külföldön tartózkodom, szóval nem is jutok el könyvtárakba mondjuk.
2010. júl. 16. 08:31
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy az a link egész jó, van fenn egy használható könyv, úgyhogy azt köszi:)
2010. júl. 16. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!