Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Villamosmérnökre megéri...

Villamosmérnökre megéri elmenni Kémiával?

Figyelt kérdés
A kémiát is ugyan úgy pontozzák, és ha a Fizikát utána pótolnám, megérné?

#Villamosmérnök-Kémia
2019. szept. 15. 08:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Honnan az istenből tudjuk hogy neked megérné-e?
2019. szept. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én szakmaiból érettségiztem, aminek semmi köze nincs a villamossághoz, szóval nem fizika, kémia, infó meg ilyen tantárgyak amiknek hasznát vehetném. Én a Pannonra járok, amit azért szeretek mert mindenki a 'nulláról indul', vagyis nem számít hogy pl emelt matrkos voltál, ugyanúgy be kell menned az órákra és azt kell tanulnod amit a többieknek. De ha esetleg a kémia érdekel akkor a vegyészmérnöki szak is nagyon jó, bár ott ha jól tudom akkor idén nagyon megemelkedtek a pontszámok. De ez jövőre változhat. Ha elfogadsz egy tanácsot akkor jelöld meg mindkettőt, persze csak ha érdekel. Sok sikert kívánok!
2019. szept. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2019. szept. 19. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!