Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Költségtérítéses voltam a főiskolán így sok pénzt öltem bele. A diploma kiadásához már a német ny.vizsga megvan, 7éve államvizsgáztam. Azóta munka mellett kínlódom az angollal kezdő szintről indultam.


A baj h nincs motivációm az angollal mert nem látom h jobb könnyebb lesz/lenne az életem ha a diplomát megkapom..még egy percet se dolgoztam a szakmámban ami turizmus vendéglátás szakos közgazdász.


Jelenleg a csaladi vállalkozásban dolgozok mint mindenes illetve eladó( drogéria szépség cikkek)


2019. szept. 15. 14:32
 1/6 anonim válasza:
91%
A helyedben elmennék szexmunkásnak.
2019. szept. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Szerintem ez a kérdés rossz kategóriába került
2019. szept. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Szexelnék egy jót! Addig se kattogna az agyam ezen.


(ha már ebbe a kategóriába írtad)

2019. szept. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igaz nem ide akartam:)
2019. szept. 15. 14:42
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
A csoporttémához kapcsolva a választ, ha nincs motivációd az angol nyelvre, ráadásul pénzt is szeretnél keresni, szexelj külföldiekkel. ;)
2019. szept. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Pedig jó szaknak tűnik és senkit nem lebecsülve mondom hogy egy diploma megszerzése igen is jelent valamit. Nincs másik olyan nyelv ami jobban tetszene? Az angolból milyen szintű vizsga kell? Az középfokig ha nem is könnyű de messze jobban lehet haladni vele mint a némettel vagy a spanyollal. Szeretnél az idegenforgalomban dolgozni? Mondjuk nem kötelező Magyarországon hiszen akkor németül tudsz és akár Ausztriában akár Németországban többet lehet keresni. Vagy ha még nem vagy harminc, akkor nézd meg az evs lehetőségeit, külföldi önkénteskedés egy általad választott országban.
2019. szept. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!