Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek mennyi esélyem...

Szerintetek mennyi esélyem van bekerülni a Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium francia-angol szakára?

Figyelt kérdés
Minden nap gyakorlom a központi feladatokat, általában matekból 39-42 pontot szoktam elérni, a legjobb eredményem 45, nyelvtanból pedig 45-48 pontokat írok, a legjobb pedig 50 lett. Végig kitűnő voltam általánosban és 8.-ban is az leszek (onnan tudom biztosra, hogy egyáltalán nem volt volt megeröltető elérnem soha, így ha sokat kell is tanulnom majd biztosan meg lesz + én vagyok a tanárok kedvence, és szégyen, nem szégyen, kivételeznek velem). A szóbelinél pedig jó pontokra számítok, mivel a tételek kidolgozásában egy olyan ember segít, aki ugyan ezen a szakon van, és természetesen nagyon jól meg fogom tanulni őket. Tudom, hogy minden attól függ, hogy mások hogyan teljesítenek hozzám képest, de szerintetek ezeket összevetve mennyi esélyem lehet?

2019. szept. 15. 16:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha ilyen jól sikerültek a próba felvételieid, és a jegyeid is jók, valamint a legfontosabb, ha nem izgulsz a felvételin, és azt is ilyen pontszámokkal tudod teljesíteni, akkor szinte biztos helyed van. Nem csak a Fazekasba, az ország bármely iskolájába.
2019. szept. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!