Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hány éves korig lehet középisk...

Hány éves korig lehet középiskolába járni?

Figyelt kérdés

Most 19 éves vagyok és én idióta 17 évesen ott hagytam a sulit, nagyobb hülyeséget nemis csinálhattam volna, de szeretnék visszamenni ha erre van lehetőség. 19 évesen még meglehet ezt tenni?

Olyan válaszoljon legyenszives, aki pontosan tisztában van ezekkel a dolgokkal, nem csak tippel egyet. Előre is köszönöm!



2019. szept. 20. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, 25 éves korodig járhatsz normális középiskolába. Felnőttoktatásba viszont időkorlát nélkül is.
2019. szept. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gondoltam felnőtt oktatásra, okj képzésre például, de a legközelebbi csak februárban kezdődik, de arrol azt olvastam, hogy azon belül nagyon sok képzés megfog szünni. Plussz elég sokba is kerül. Így így inkább lehet jobb lenne valami szakközép suli
2019. szept. 20. 13:25
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz, mert pár éve összezagyválták a fogalmakat! Ami pár éve szakközépiskola volt és alap szakmai tudás mellett érettségit adott, azt ma szakgimnáziumnak hívják. Ha érettségit akarsz, oda menj vagy gimnáziumba. A ma szakközépiskola néven futó dolog a korábbi szakmunkásképző vagy szakiskola, nem ad érettségit, viszont ad szakmát.
2019. szept. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És amúygy a jelentkezés hogy megy, mert gondolom nem úgy mint 9.-ben. Be kell mennem a suliba ahova járni szeretnék, és ott beszélni az igazgatóval például?
2019. szept. 21. 10:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. szept. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!