Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen nehéz a Színház és...

Milyen nehéz a Színház és filmművészeti egyetemre bekerülni?

Figyelt kérdés

Tudom rengetegszer kérdezték már, de én szeretném még egyszer meg kérdezni.

11-es vagyok, lány, 2-os koromtól 8-os koromig színjátszóztam az iskolámba, azután is volt darab amibe játszottam, de táncolni sosem tanultam csak egy egy fellépésre betanultunk egy egyszerű koreót max, zeneis iskolába jártam, de az énekhangom, se a legjobb, az irodalmi műveltségem nem a legjobb, mert én mindig a színpadon szeretek állni mint nézni azt. Ez nem csak afféle gondolat, hogy húúúú én színész akarok lenni, mert akkor híres leszek és az de jó, engem ez tényleg érdekel.

Milyen esélyeim lehetnek? Mennyire nehéz és miről szól a műveltségi teszt? Ha elmegyek énektanárhoz és tánctanárhoz lesz esélyem?


2019. okt. 1. 14:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!