Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki segíteni kiiratkozással...

Valaki segíteni kiiratkozással, illetve másik szakra történő felvételizéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Na szóval, az a nagy probléma, hogy már kicsivel több mint 2 félévet (osztatlanos vagyok) "elhasználtam" állami ösztöndíjasként, viszont úgy döntöttem, nem szeretném befejezni ezt a szakot itt, ahol vagyok, mert nagyon nem érzem jól magam, és nem látok jövőt ebben az egészben, amit csinálok. Legszívesebbeb dolgoznék már, ha tudnék, és lenne egy olyan hely, ahol azt érzem, meg tudom valósítani önmagam, viszint diploma nélkül meg nem akarom elengedni ezt az egészet, igazából nagyon sok minden érdekel, és látok fantáziát, ezért levelezőre szeretnék elmenni másik városba és közben dolgozni. Ha most kiiratkoznék és februárban meg jelentkeznék oda, ahova szeretnék menni, akkor ugye nem telne el az egy év a megszűnt és az új hallgatói jogviszony között, viszont az OH honlapját böngészve sehogy sem tudtam megérteni, hogy a "képzések összevonása" (vagy valami ilyesmi) hogy működik vagy egyáltalán mit takar.

Bárki, aki járt hasonló cipőben, vagy jól informált a dologban, mert én nagyon el vagyok veszve.

Előre is köszönöm! :)



2019. okt. 3. 11:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Milyen szakra mennél? Ha a mostani osztatlan tanárid egy szakpárjára, akkor valószínűleg tudsz elfogadtatni tárgyakat.
2019. okt. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!