Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 17 éves vagyok,11 osztályos....

17 éves vagyok,11 osztályos. Erdész/erdész mérnök szeretnék lenni, de nem tudom, hogy melyik egyetemre tudnék majd próbálkozni?

Figyelt kérdés
Romániában élek, Kovászna megyében. Hol lenne olyan lehetőség hogy magyar nyelvű erdész mérnök/erdész egyetemre tudnék majd menni? A románnal sem lenne gond, csak nem akarok messze menni az othonomtól.Közepes tanuló vagyok és úgy érzem hogy az érettségim is elég jól fog sikerülni ha sokat készülök. Kérlek segítsetek.
2019. okt. 6. 15:54
 1/2 anonim válasza:
Erdőmérnöki kar egyedül Sopronban van (SOE), 5 éves a képzés,okleves erdőmérnöki diplomát kapsz.Középiskolai szinten több helyen tanulhatsz (erdésztechnikus képzés) pl: Szeged (ez kicsivel közelebb lenne neked,de így sem egyszerűek a kilátásaid határon túlról,de nem lehetetlen cél).
2019. okt. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elfogadják Romániában a magyar diplomát?
2019. okt. 11. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!