Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Viszonylag erős középiskolai...

Viszonylag erős középiskolai matek ismeretekkel (emelt 83%), közép infoval (közép 91%), de szinte semmi fizikával teljesíthető az Óbudai Egyetem villamosmérnöki bsc?

Figyelt kérdés
Villamosmérnöki,bsc
2019. okt. 6. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Teljesíthető, de meg kell tanulnod a fizikát akkor ott. Eszed van hozzá, már csak segg kell.
2019. okt. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha eddig sem élvezted a fizikát, ezentúl sem fogod. Miért nem mész olyan szakra, amelyet élveznél is? Programtervező informatikus, matematikus például. Nyilván meg tudod tanulni a fizikát az egyetemen is, de csak küszködnél vele.
2019. okt. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezek szerint semmi elképzelésed nincs, hogy mivel szeretnél foglalkozni? A szinte semmi fizika azt is jelenti, hogy ugyanannyira tájékozatlan vagy ellenállások párhuzamos kapcsolásában, mint a tömegpont dinamikájában, vagy a Carnot- körfolyamatban? Akkor akárhová mehetsz, nemcsak az ÓE villamosmérnöki karára.

Engem úgy nem érdekelt a fizika, hogy a villamosságtan már 12 éves korom óta igen(no meg, ha tovább megyünk középiskolába, a villamos művek, meg hasonlóak), én azért mentem villamosmérnökire.

2019. okt. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!