Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt matekos gyakorló feladat...

Emelt matekos gyakorló feladatos oldalt tudnátok ajánlani? Vagy esetleg bevált könyvet?

Figyelt kérdés

(Bármilyen emelt matekos hasznos könyvet ajánlhattok, még ha szóbelis is es nem feladatos😊)

Koszonom elore is!



2019. okt. 14. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


[link]

oktatas.hu oldalon az összes érettségi feladatsor fent van.


Dr. Máder Attila, Matos Zoltán: Érettségi mintafeladatsorok matematikából (maxim kiadó)


Fröhlich Lajos, Dr Ruff János, Tóth Julianna: 15 próbaérettségi matematikából emelt szinten

2019. okt. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Középiskolai Matematika Lapoknak van egy nagyon jó feladatsora. Vannak benne kicsit nehezebb, érdekesebb feladatok is! Én abból készűltem, 95% lett!
2019. okt. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2019. okt. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom az okát, de sajnos nincs (vagy én nem találtam) olyan emelt szintű példatár, ami tematikusan veszi a feladatokat. Olyanok vannak, amiben van emelt szintű feladat IS.

A fentiek legtöbbje mintafeladatsorokat tartalmaz, de az nem alkalmas a tematikus felkészülésre.

Épp emiatt én magam készítettem egy tematikusan rendszerezett 24 részes feladatsort sok-sok saját ötlettel, megoldásokkal együtt, és ebből tanítom az érintetteket. (Ez akár nyomdakésznek tekinthető, de nem adja ki senki. Mondjuk nem is kerestem meg semelyik kiadót...)

Sztem keress valami jó tanárt, akinek hasonlóképpen van saját elképzelése, tematikája a felkészüléshez.

2019. okt. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2019. nov. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!