Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most hogy van ez a magántanuló...

Most hogy van ez a magántanulóság? Elvileg idén szeptemberben vàltoztak a törvények erre vonatkozóan?

Figyelt kérdés
Úgy olvastam megváltoztak, és hogy csak igazolással lehet kérvényezni. Elolvastam az oldalt ahol leírták mik erre a törvények, csak az a gond hogy nem értettem. Nem tudtam kiszedni a szövegből, hogy csak orvosi igazolással lehet-e, vagy a szülő is kérvényezheti ha jó oka van rá.

2019. okt. 15. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, változik. Az idei tanévben már az Oktatási Hivatalnál (OH) kell kérvényezni a magántanulói jogviszonyt felváltó egyéni munkarendet.
2019. okt. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És akkor simán csak a szülő is kèrvényezheti? Vagy orvosi papír kell hozzá?
2019. okt. 15. 23:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Szülő is kérheti. Csak nehezebben adják meg, mint eddig. Meg hosszabb az elbírálási idő, mint ha közvetlenül az igazgató döntene.
2019. okt. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!