Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felsőfokú okj-s képzés után...

Felsőfokú okj-s képzés után még lehet ingyen tanulni egy két éves esti tagozatú tanfolyamon?

Figyelt kérdés
érettségi után mentem egy felsőfokú szakképzésre (vendéglátó szakmenedzser), ami két éves, és még van egy évem, viszont az irodai asszisztens tanfolyamot esti tagozaton szeretném elvégezni miután megszereztem a felsőfokú okj-s bizonyítványom, csak nem tudom, hogy ingyen lenne-e?
2010. júl. 16. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:

ha van végzettséged főleg felsőfokú, akkor tuti nem.


viszont ha elkezded mellette még a a vizsga előtt, akkor megoldható. én így szereztem több végzettséget is.

2010. júl. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nem lesz ingyenes, első szakma csak nappalin ingyenes, ez után önköltséges áron tudsz estin tanulni (nappalin sem).
2012. okt. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!