Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Széchenyi Egyetemen (SZE)...

Széchenyi Egyetemen (SZE) minden szaknal kotelezo a testneveles?

Figyelt kérdés

Uszas is van, meg minden mas, valahogy ki lehet bujni ezek alol? (Főleg, hogy nem tudok úszni)

De alapbol a tobbi testneveles targyat is feleslegesnek tartom.



2019. okt. 19. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Nappalisoknak kötelező. Úszás(ts01) alól ki lehet bújni, ha hozol orvosi papírt, bármi mással teljesíthető. Erőgyakorlat(ts02) egyetlen alkalommal kb 5 perc alatt teljesíthető, csak le kell nyomni a megfelelő számú félülést/törzsemelést/fekvőtámaszt, nekem teljesen edzetlenül is sikerült. Futásnál(ts03) bemondásra megy a táv, 10-szer kb 20 perc séta a félév alatt, aztán megvan. "Sportági ismeretek"(ts04) bármivel teljesíthető pl az előbb említett 10*20 perc "futással", vagy 10*20 perc kondiban zene hallgatással.
2019. okt. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom! Megkerdezhetem, hogy milyen szakon vagy?
2019. okt. 19. 19:56
 3/6 anonim ***** válasza:
SZE-AHJK Logisztikai Mérnök
2019. okt. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!
2019. okt. 19. 20:55
 5/6 anonim válasza:
Ez engem is nagyon erdekeln, irhatok esetleg valakinek privatban ezzel kapcsolatban?
2020. febr. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lényegében nagyon sok lehetőség van, hogy elfogadtasd a különböző tesitárgyakat. Van olyan program ahol teljes félévet adnak valamelyik tárgykódra, valamelyikre csak adott számú órát. De egyébként 10 alkalommal bemész egy órára akkor már teljesítetted is.
2021. jan. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!