Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nemzetközi tanulmányok majd...

Nemzetközi tanulmányok majd utána egy tolmács mesterképzés (angol, német) mennyire piacképes együtt?

Figyelt kérdés
Hamarosan itt lesz az ideje a pályaválasztásnak és szeretem a nyelveket(főleg a németet), de érdekel a jog is. Mivel jogásznak nem feltétlen érdemes tanulni ezért azt sajnos ki kellett zárnom. Megnéztem a Pázmány nemzetközi tanulmányok tantervet és láttam, hogy van jog is benne, és a többi óra is egész izgalmasnak tűnik. Nem vagyok tisztában az elhelyezkedés illetve fizetés témával....szerintetek ezzel el lehet helyezkedni ill. lehet jól keresni? Ja és nem tudom, hogy számít e, de lány vagyok.
2019. okt. 23. 15:29
 1/1 A kérdező kommentje:
Valamint mennyire húzósak a statisztika és közgazdaságtan tárgyak? Nem tartozik a kedvenceim közé a matek, de azért nem állok bukásra belőle...
2019. okt. 23. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!