Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki aki Corvinuson kettő...

Valaki aki Corvinuson kettő alapszakot csinált egyszerre? Megéri?

Figyelt kérdés
5. féléves NG-s vagyok, ugye, még a tavaszi és a következő őszi, utolsó szemeszterem van hátra. Eddig a pénzügy mesterrel szemeztem nagyon, vagy külföldön ugyanezzel. A dilemmám annyi, hogy nem érzem, hogy az NG.vel bármi hasznosabb tudásra szert tettem volna, és elgondolkoztam azon, hogy a hetedik félévemmel párhuzamosan csinálok egy PSZ alapot is, és utána kezdenék a mesterrel. Ez megéri? Vagy jobban megérné egyből a pénzügy mester? Illetve ugye így hivatalosan több finanszírozott félévem lenne, mint szabad, de mivel mostmár a corvinus nem állami finanszírozású lesz, nem tudom, a corvinus ösztöndíj is beleszámít-e ebbe. Ha pedig megcsinálom, kb hány félév alatt tudnám befejezni, elismerik az eddigi tárgyaimat? (matek, info, köt és szabválok stb).

2019. okt. 24. 10:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyertelmuen penzugy mester,sokkal jobban jarsz.
2019. okt. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Két alapszakot viszek az egyetemen. Ha egy évvel ezelőtt tetted volna fel a kérdést, azt mondtam volna, hogy kezdj el egy másikat az 5. félévben. (A tárgyakat szinte csont nélkül el lehet / lehetett volna fogadtatni.) Most viszont már túl késő van ehhez, marad a pénzügy mester. De persze kérvénnyel fel tudsz venni PSZ-es tárgyakat még most is, az alapképzés alatt. Pl. püszám 1-2, numerikus pénzügyek.

A BCE ösztöndíj elvileg nem számít bele a rendes 12-be.

2019. okt. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!