Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megérné így átmenni levelezőre?

Megérné így átmenni levelezőre?

Figyelt kérdés

Elsőéves nappalis vagyok. Szeretem, amit tanulok. Amit nem szeretek a nappali képzésben, az a rengeteg időhúzás, tölteléktárgy és gyakorlat, amin igazából semmit sem haladunk.

Hiába vagyok bent sokat, valójában csak hátráltat. Szerintem egyedül sokkal jobban be tudnám osztani az időmet.

Származna valami hátrányom abból, ha félévtől váltanék? (azon kívül, hogy a levelezős diák nem ér annyit)



2019. okt. 30. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:
nehezebb így haverkodnod a szaktársaiddal, de ezen kívül szerintem semmi
2019. okt. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon nem mindegy, hogy milyen szak. Ha gazdasági vagy informatikai akkor igen, de csak akkor, ha keresel 8 órás szakmai főállást, ahol gyakorolni és tanulni tudsz.
2019. okt. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!