Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen a Xántus János kéttanny...

Milyen a Xántus János kéttannyelvű gimnázium?

Figyelt kérdés
Hallottam hideget, meleget az iskoláról és nem tudom, hogy melyiknek higgyek. Pont most állok gimi választás előtt és ez az iskola is egy lehetőség lenne számomra. Aki ebbe a suliba jár/járt, írna nekem véleményt róla? (akár jót, akár rosszat)

2019. nov. 9. 21:33
 1/4 anonim válasza:

Szia!

A célynelvet, ami itt lehet angol, német, olasz, orosz, garantáltan felsőfokon fogod beszélni mire egyetemre továbbmész. Másodnyelv angol, német, japán, kínai, olasz, orosz, spanyol és francia lehet. Mivel ez egy kéttannyelvű gimi 3 tantárgyat angolul fogsz tanulni, célnyelvi civilizáció, matek, töri vagy földrajz közül. Az osztályközösség általában jó szokott lenni, nincsenek kiközösítések vagy extrém dolgok, de attól függ milyen osztályt kapsz. Tényleg gondold át, hogy kéttannyelvűbe szeretnél-e jönni, mert több szorgalom kell majd, hogy idegennyelven tanulj tantárgyakat.


Ha bármi kérdésed van írj privátban, szívesen segítek. (:

2020. jan. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
17%
Nagyon jó iskola. Ajánlani tudom.Jó a közösség, a tanárok nagy része is jó. De sokat kell tanulni. Erre készülj fel.
2020. jan. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
17%
Nagyon jó suli, mindkét gyerekem szeret ide járni. Tanulni kell, viszont a tanárok jó indulatúak (többségében). Nyugodtan jelöld akár első helyen.
2020. jan. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megy a zöld kéz :)
2020. jan. 26. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!