Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek

A kérdés

Milyen a Xántus János kéttannyelvű gimnázium?

Hallottam hideget, meleget az iskoláról és nem tudom, hogy melyiknek higgyek. Pont most állok gimi választás előtt és ez az iskola is egy lehetőség lenne számomra. Aki ebbe a suliba jár/járt, írna nekem véleményt róla? (akár jót, akár rosszat)

Keress kérdéseket hasonló témákban: iskola, gimnázium

nov. 9. 21:33  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szombathelyen a Premontrei gimnáziumban milyen képzések vannak? Illetve a Brenner János gimnáziumba milyen képzések kozul lehet választani? Van valamelyikbe esetleg általános gimnázium?
Valaki össze tudná hasonlítani a Hunfalvyt a Rákóczival? Lehetőleg még szombatig.
Felvennének a Xantus János Gimnáziumba?
Melyik gimnáziumot ajánlanátok Heves megyében?
A Bolyai János Gimnázium-ba matek-infora hány pont kell?
A Bolyai János Gimnáziumban, Kecskeméten, hogy működik a gólyaszivatás?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Tanulási lehetőségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!