Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hány állami támogatott félévem...

Hány állami támogatott félévem van az egyetemen?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő:

2012-ben kezdtem az egyetemet, 7 féléves alapszakot csúszással végeztem el, úgy, hogy 7 félévig állami ösztöndíjas voltam, aztán átkerültem fizetősre, 4 önköltséges félévvel később abszolváltam, és utána 1 félévre rá szereztem meg a diplomát.

Szóval összegezve 7 államit használtam fel, 4et én fizettem, 1 meg igazából nem is számít úgy tudom az abszolutórium miatt.

Ha alapesetben 12 állami támogatott félév jár, és én akarok csinálni másik diplomát, akkor elvileg 5 félévet még felhasználhatok az állami támogatásból?



2019. nov. 20. 07:43
 1/2 anonim ***** válasza:
80%
Igen.
2019. nov. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
85%
igen, fel. Én pont ezért vágtam bele, mert még volt 7 félévem, és "nehogymárne!"
2019. nov. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!