Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van valaki, aki Szegeden a...

Van valaki, aki Szegeden a Radnótiban AjTP-s, vagy az volt?

Figyelt kérdés
A kollégiumban meddig vannak programok? Hétköznap az ember egyáltalán sehova nem mehet? Nagyon sokat kell tanulni? Hol voltatok kirándulni? Létezik a Radnótiban olyan, hogy kedves tanár? A másik osztályok mennyire nézik le? Szeretitek/Szerettétek?

2019. nov. 24. 09:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem AJTP-s voltam, de oda jártam, ráadásul koelszos is voltam. Változó, ahogy láttam az ajtps-eknek inkább hétvégente voltak programok, amik kötelezőek voltak. Persze hogy el lehet menni hétköznap, csak este valameddig vissza kell érni, kb 9-10 óra magasságáig. Annyit kell tanulni amennyit a többi radnótisnak.

Nem voltam AJTP-s ezért nem nagyon tudok válaszolni, jellemzően Magyarországon belül valahova, vagy esetleg környező országokba. Persze hogy létezik, nem is egyet ismertem és tanított. Én sosem néztem le őket egyeltalán, viszont biztos van egy kis igazság benne iskolaszinten. Az biztos, hogy ha te normálisan fogsz viselkedni, senki nem fog lenézni téged, és amúgy sem lenne ebből probléma szerintem.


Csak ennyit tudtam segíteni sajnos, mert én másik osztályba jártam :S

2020. jan. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már ez is több, mint a semmi :) Köszi:)
2020. jan. 3. 00:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!