Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Csak a munkaügyi központban...

Csak a munkaügyi központban lehet úgy ingyen tanulni hogy még támogatnak is pénzzel?

Figyelt kérdés
Próbáltam ott képzést intézni de nem akarnak berakni tanfolyamra engem. Pedig egy csomó szakma volt. Szerintem ez is csak csókosoknak van. Más lehetöség nincs?? Mert akkor kár volt ebbe az országba születni de komolyan!

2019. nov. 26. 16:26
 1/7 anonim válasza:
Ja oda csókosokat vesznek föl.
2019. nov. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szomorú. Az a szakma most életmentö lett volna. Ok én is hibás vagyok hogy idejutottam belátom, de azért segíthettek volna. Mert meg akarom oldani az életem.
2019. nov. 26. 16:37
 3/7 anonim ***** válasza:
55%

Az fel sem merül benned, hogy akit felvettek az érdemesebb (jobban megfelelt, nagyobb szüksége van rá) mint te? Lehet szídni a rendszert de ebben az országban rengetegen jártak egyetemre, okj tanfolyamra mindenféle támogatás nélkül.

Ezzel a mentalítással nem sokra fogsz menni az életben. Másomat hibáztatsz és vádolsz míg te nem vagy hibás. A munkaügyi központos képzésekre nem csak a csókosok járnak.

2019. nov. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Biztos hogy megfeleltem. Nem akarok beképzelt lenni de mindent tudtam a teszten. Ha nem csak csókosoknak lenne ez, akkor felvettek volna. De amúgy már vártam mikor jön egy ilyen okoskodó majom mint te.
2019. nov. 26. 16:56
 5/7 A kérdező kommentje:
Mellesleg én nem írtam olyat hogy én nem vagyok híbás.
2019. nov. 26. 16:57
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nem sikerül valami akkor rögtön jönnek a kifogások:

- Csak a csókosokat veszik fel.

- Ki akar tolni velem a haragosom.

- Nem vesznek fel mert roma/meleg/stb vagyok.


Megírtad a tesztet és jól sikerült. Miből gondolod, hogy a többiek tesztje nem sikerült jobban?

Most ne gyere azzal, hogy a többiek debilek te meg zseni vagy, de nincs ismerősöd! Ennél racionálisabb magyarázatra vágyom. Már nagyon kíváncsi vagyok hogy mi ez a képzés ahová nem vettek fel.


A kiírt kérdésed utolsó mondata sajnos nagyon rád vonatkozik. Azért remélem sokra viszed az életben de addig is sok sikert kívánok neked a közmunkán!

2019. nov. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A munkaügyis tanfolyamokról annyit: van,ahol nem számít hogyan sikerül a teszted!!! Nem azt nézik. Életkor, gyerekek száma,milyen iskolai végzettséged van stb. Persze van az a része,hogy ismerőst beraknak.

Voltam olyanon,ahol az illető még be sem volt regisztrálva,de sebaj, röptiben rögzítették a rendszerbe, és írhatta is alá a szerződést.

Zömében sík hülyék kerülnek be, tisztelet a kivételnek, felénk így megy és még olyat nem hallottam itt,hogy pl bárkit kiraktak volna a képzésből hiányzás ,vizsgákon lehet bukta, de ahhoz már nagyon bénának kell lenni.

Komolytalanok összességében ezek a munkaügyis képzések.

2019. dec. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!