Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Első osztályos gimnazista vagyok. Sosem tudtam tanulni, ennek ellenére egész általánosban majdnem kitűnő voltam. A jegyeimmel most sincs gond, mert továbbra is tartom a négyes-ötös szintet, de nagyon zavar, hogy egyszerűen nem tudok leülni tanulni, pedig nagyon szeretnék. Nem tudom rávenni magam, egyszerűen képtelen vagyok rá, hogy nekikezdjek. Ha pedig még is, nagyon hamar elterelődik a figyelmem. Eddig elég volt amit órán megegyeztem és utána átolvastam néhányszor az anyagot, de tudom, hogy ez nemsokára kevés lesz. Az iskolában elhatározom magam, hogy na ma tanulni fogok aztán itthon ez az elhivatottság seperc alatt eltűnik. A kedvenc tantárgyaimnál is ugyan ez van. Már nem tudom mit tehetnék, de rettentően zavar ez az egész. Ti mit tennétek a helyemben? Bármilyen tanácsot szívesen fogadok.

2019. nov. 28. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Mert mit is csinálsz a tanulás helyett?

Na azt a tevékenységet be kell szüntetni.

2019. nov. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Maradj az iskolában még órák után, és tanulj.

Ott úgyse lehet mást csinálni.


Ja, és ez nem tanulási kérdés?

2019. nov. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!