Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 25 evesen nappali mernoki...

25 evesen nappali mernoki kepzes nem gond?

Figyelt kérdés

Nem lesz ciki a 18evesek kozott?

Gepesz technikumot vegeztem de szeretnek egyetemet is,gepeszmernoki.

Lesznek velem egyidosek kezdesnel?


2019. dec. 20. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem ciki! Persze, hogy vannak. Én gépész karra járok és sokan.vannak akik technikumot végeztek vagy okj-t és dolgoztak pár évet.

Nagyon jó és bátor ötletnek tartom! Sok sikert! Hatalmas elönyben leszel hozzám képest! Én gimiböl jöttem és rögtön érettségi után, aki végzett technikumot vagy okj-t ő több tárgynál is elönyben volt, de pl a mateknál nem biztos...:/

2019. dec. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem az a gáz, hogy 25 évesen kezded az egyetemet, hanem az hogy ezt megkérdezted egyáltalán..

Nem fogsz kilógni a sorból, nem csak 18 évesek járnak egyetemre 🤦‍♂️

2019. dec. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Van elèg sok mérnök ismerősöm aki lentebbről kezdte, és onnét képezte magát tovább. És nem is pályakezdőként fognak kezelni, lesz hasznos már gépiparhoz köthető tapasztalatod. Arra figyelj, hogy első egy évbe szeretik megszórni picit a népet. Én anno meg rengetegen mások is, az elején az alapozó fontos tárgyakból amikre sok minden épül pl: matek , mechanika vettünk magán zh illetve vizsgafelkészítő órákat ahol egész jól leadták a várható típusfeladatokat. Ezt ajánlom neked is. A szakmai tárgyakból meg az elején sztem előnnyel indulsz.
2019. dec. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen a matekra most is gyakorlok :D elkezdtem az integralas es a derivalas temakort boncolgatni :D
2019. dec. 20. 15:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem az! Annyira jó lenne, ha eloszlatnánk ezt a tévhitet, hogy csak egyenesen a középiskolából kikerülve lehet egyetemre menni, szerintem sokan szeretnének később továbbtanulni, de nem mernek, mert az milyen ciki már... A felsőoktatás nem korfüggő, bárki beiratkozhat, aki szeretne tanulni, továbbképezni magát, javítani a helyzetén!
2019. dec. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!