Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pszichológiát melyik egyetemen...

Pszichológiát melyik egyetemen érdemes tanulni? (Elte, Pázmány, Károli. ) Miben különbözőek/hasonlóak?

Figyelt kérdés
Tanulás, közösség, koli, mindenféle szempontból.

2019. dec. 25. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Én jelenleg pszichológia szakon végzős vagyok. Amikor eldöntöttem hogy pszichológiát fogok tanulni, sok tanár ismerős azt mondta hogy ha azt akarom tanulni akkor Pécsre menjek, tehát ezt tettem. A képzéssel teljesen meg vagyok elégedve, a tanárok rendesek és a legtöbbjük jól tanít. Ha Pesten akarsz maradni akkor 1. Elte 2. Pázmány, a Károliról rossz dolgokat hallottam szóval azt nem ajánlanám. És Szegedre ne menj az sem jó.
2019. dec. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Én ELTE-re járok, megvagyok vele elégedve, szerintem elég színvonalas a képzés a sok negatív kritika ellenére is. Ha pesten szeretnél tanulni, akkor azt ajánlanám
2019. dec. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én Szegedre járok,eddig tetszik. Nem vagyunk olyan sokan egy évfolyamban,mint a többi egyetemen( kb.50en). A közösség is jó,a felsőbb évesek nagyon sokat segítenek nekünk mindenben. A pszichos gólyatábort (ha Szegedet választod) semmiképpen se hagyd ki,eddig az volt a legjobb tábori élményem...:D

Nem vagyok kolis,viszont elég sok lehetőség van ilyen téren (nem tudok olyanról akit ne vettek volna fel sehova).


Nem akartam Pesten élni,nekem nem jön be. A "vidéki" városok közül Szeged tetszett/tetszik a legjobban,nagyon szép,nem is kicsi,viszont a tömegközlekedés nagyon jó (van busz,villamos,troli). Ha pályázol akkor a sulitól kapsz féléves tömegközlekedési bérletet is (a jelentkezők 90%-a megkapja).


Nyílt napokra érdemes elmenni! :)

(A Károlién voltam,ami negatívum volt,hogy a belvárostól kb. egy órára van a kar.)

2019. dec. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pázmányról nen igazán hallottam jót. Inkább ELTE vagy Debrecen
2020. jan. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem*
2020. jan. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!