Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 29 évesen érdemes lesz orvosi...

29 évesen érdemes lesz orvosi diagnosztikai analitikát tanulni?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok és most egy 4 éves egyetemre járok. De nem igazán tetszik, a fizetés sem lesz a legjobb és nem tudom magam elképzelni ebben a munkakörben.

Abbahagyni viszont nem akarom, mert már 2 egyetemről kidobtak (pánikbetegség miatt) most viszont egy kedves kis csapatban vagyok benne, mindenki segítőkész, kedves. Csak lányok vagyunk! (férfiak hozzák ki belőlem a pánikrohamokat, mert többen szexuálisan bántalmaztak az apám pedig vert, terrorban tartott és ha csak meglátok egy férfit már beindulnak a vegetatív reakciók: légszomj, heves szívdobogás, hányinger... és ilyenkor még le tudom ezt küzdeni nyugtatóval, de ha már kell beszélgetni is akkor nem segít semmi...).

Félek, hogyha átmennék másik szakra, akkor nem jönne létre ilyen jó közösség és akkor megint előjönne a pánikbetegségem.

Szedek nyugtatót, de igen, tudom vissza kéne mennem terápiára, mert nem számíthatok arra, hogy a munkahelyemen sosem találkozom férfiakkal.

De a lényeg, hogy 29 évesen még érdemes lesz tanulni?



2020. jan. 6. 15:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Persze, gyere csak, jó kis szak. Ha pesti vagy, itt csak levelezőn szokott indulni, tehát minimálisan találkozol a csoporttársakkal, ráadásul kb 80%-ban nők járnak ide. Sokan csinálják gyerek meg munka mellett, sok a középkorú ember is. A fizetés mondjuk ezzel a szakmával sem lesz valami jó. Egyébként én is pánikbetegként végzem.
2020. jan. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!