Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik szak a piacképesebb? A...

Melyik szak a piacképesebb? A gazdaságinformatikus vagy a műszaki menedzser infó szakosodással?

Figyelt kérdés

Gazdinfót az OE-n néztem, műszaki menedzsert az ELTE-n.

Infóból elég alap szintű a tudásom (viszont érdekel a téma), de a gazdasági tárgyak közel állnak hozzám, középsuliban is ezt tanultam. Ez eddig a gazdinfónak kedvez, viszont a műszaki menedzser nagyobb rálátást ad különböző területeken, az infó pedig kevésbé hangsúlyos.

Nektek mi a véleményetek ezekről a szakokról/intézményekről?



2020. jan. 12. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
17%

Egyiknek sincs semmi értelme. Mindkettő egy különböző karokból összeálló szak, aminek az az eredménye, hogy alig tanul valami infót / gazdaságit / műszakit.

Döntsd el mit akarsz, aztán az adott karról valami értelmes szakot válasz.

2020. jan. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
En Corvinus gazdinfot ajanlom ha eselyes. IT Project Manager lettem onnan. Jartam OE-re is, a BCE-n jobb az IT oktatas, plusz a gazdasagi resze is eleg komoly. #1 gazdasagi egyetem, nem hiaba.
2020. jan. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
23%
Szia a muszaki mendzserrol nem tudok semmit de ha informatika akkor inkabb 1 mernokinformatikus,programtervezo informatikus vagy ne adj isten Üzemmernokinformatikus mint a gazdinfo mert az szinte semmi it tudast nem ad tapasztaltam a bgen!
2020. jan. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

gazdinfót csak MSc-re ajánlok, BSc-n nincs értelme (még BCE-n sem).

Műszaki Menedzser sajnos egy hulladék szak.

2020. jan. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!